Академия 13 Май 2022

Лудогорец U13 надделя с 1:0 над Черно море

Лудогорец U13 надделя с 1:0 над Черно море в морската столица. Мачът е от XIII кръг в първенството на зона Варна, но бе отложен и се игра днес....

Двубоят не предложи много чисти голови положения. Затова попадението на Георги Петров в 24-та минута се оказа единствено и победно. До гола се стигна след преса в половината на съперника. Стелиян Белчев успя да отнеме топката, напредна и стреля. Тя срещна напречната греда и се върна в наказателното поле. Петров я овладя около точката на дузпата и отбеляза.

Доволен съм от представянето ни през първото полувреме и играта в отбрана. През второто приехме действията в нашата половина, за да търсим затваряне на мача с контраатаки. Не ни се получи по най-добрия начин и ще продължим да работим върху този компонент от играта, коментира след последния съдийски сигнал старши треньорът Милен Маринов.