Академия 30 Април 2022

Лудогорец U16 вкара шест гола на Фратрия

Лудогорец U16 вкара шест безответни гола при гостуването си на Фратрия в морската столица. Двата отбора премериха сили в мач от XVIII кръг на...

Лудогорец U16 вкара шест безответни гола при гостуването си на Фратрия в морската столица. Двата отбора премериха сили в мач от XVIII кръг на първенството за юноши младша възраст в зона Варна.

Първото полувреме завърши без голове, въпреки че "орлите" създадоха три чисти ситуации за попадение.

Мартин Станчев откри резултата в 48-та минута след центриране на Кристиян Николов. Само четири минути след това Кристиян Николов удвои. В 54-та минута преднината вече бе класическа, а попадението реализира Александър Ангелов. В 58-тао минута Мартин Станчев се разписа за втори път в срещата за 4:0. В 74-та минута след самостоятелен пробив Александър Маринов бе точен за 5:0. Крайното 6:0 оформи Александър Ангелов в 78-та минута, като и за него това бе втори гол в двубоя.

Отборът се справи с някои от поставените задачи. Необходима е обаче още много работа за подобряване движението в атака и реализирането на създадените голови ситуации, коментира след последния съдийски сигнал старши треньорът Емилиян Петров.