Академия 2 Април 2022

Лудогорец U13 спечели с отличен срещу Добруджа

Лудогорец U13 спечели с 6:0 мача с връстниците си от Добруджа (Добрич). Срещата бе от програмата на XIII кръг в първенството на зона Варна и се игра...

Лудогорец U13 спечели с 6:0 мача с връстниците си от Добруджа (Добрич). Срещата бе от програмата на XIII кръг в първенството на зона Варна и се игра на един от терените в комплекса "Гнездо на орли".

Емир Ергинов откри резултата в 3-та минута. Шест минути по-късно централният защитник Виктор Иванов удвои. Отново Иванов бе точен за класиката в 20-та минута. В 36-та минута Алперен Белберов се разписа за 4:0. При този резултат завърши първото полувреме.

След почивката точни бяха Крум Крумов и Марин Русев, съответно в 45-та и 56-та минута.

Въпреки категоричната победа не съм доволен от представянето ни. Видя се, че се налагат много корекции при изграждането на нашите атаки. Невинаги момчетата вземат най-правилните решения, което е нормално за възрастта им. Трябва обаче да работим много в това отношение, коментира старши треньорът Милен Маринов.