Академия 22 Януари 2022

Лудогорец III стартира в контролите с 2:0 над Локомотив (Горна Оряховица)

Лудогорец III победи с 2:0 Локомотив (Горна Оряховица) в първата си контрола от зимната подготовка, играна на един от терените в комплекса "Гнездо на...

Лудогорец III победи с 2:0 Локомотив (Горна Оряховица) в първата си контрола от зимната подготовка, играна на един от терените в комплекса "Гнездо на орли".

Първото полувреме завърши без отбелязани голове.

Разградчани откриха в 69-та минута. Попадението отбеляза Борислав Рупанов. Той засече с глава центриране от фал. В 81-та минута Денис Кехайов се разписа за 2:0. Той вкара красиво, след като надбяга отбраната на гостите.

Като за първа контрола съм доволен. Дадох шанс на всички играчи да покажат какво могат. Получи се добра контрола, срещу съперник, който се стреми да играе хубав футбол, коментира след последния съдийски сигнал старши треньорът Захари Сираков.

Лудогорец III - Локомотив (Горна Оряховица) 2:0