Академия 1 Декември 2021

Лудогорец U14 с класическа победа над Доростол

Лудогорец U14 победи с класическото 3:0 връстниците си от Доростол в Силистра в отложен мач от първенството на зона Варна. Първото полувреме завърши...

Първото полувреме завърши при нулево равенство.

След почивката момчетата на Росен Маринов материализираха превъзходството си. В 39-та минута централният защитник Александър Сергеев откри, след като засече с глава центриране от фланга. В 47-та минута Димитър Ганев бе точен за 2:0. Крайното 3:0 оформи Владимир Петков в 55-та минута. Последният гол бе много красив. Петков отбеляза с мощен шут от 25-26 метра, като топката попадна в горния ъгъл на вратата.

Тотално доминирахме над съперника. Лошото време и тежкия терен ни затрудниха, но в крайна сметка постигнахме целта си да вземем победата, коментира старши треньорът Росен Маринов.