Академия 28 Ноември 2021

Лудогорец U19 завърши полусезона с 5:0 над Доростол

Лудогорец U19 завърши есенния полусезон с 5:0 над Доростол. Отложеният мач от програмата на пона Варна се игра в Силистра. Радослав Захариев откри в...

Лудогорец U19 завърши есенния полусезон с 5:0 над Доростол. Отложеният мач от програмата на първенството в зона Варна се игра в Силистра.

Радослав Захариев откри в 5-та минута. Асистенцията бе на Александър Стоянов. В 18-та минута Янислав Дюлгеров направи 2:0. Последният пас даде Радослав Захариев. Отново Захариев отбеляза за 3:0, след като бе намерен добре от Димитър Иванов. При този резултат завърши първото полувреме.

В 54-та минута резултатът стана 4:0. Точен бе Димитър Иванов, а головия пас даде Зафер Инан. Крайното 5:0 оформи Петко Петков. Асистира му Радослав Захариев.

Отборът се постара да завърши на ниво есенния полусезон. Имахме пълно превъзходство над съперника, не позволихме сериозни ситуации пред нашата врата, а можеше да отбележим и повече голове, коментира след последния съдийски сигнал старши треньорът Илиян Дамянов.