Академия 28 Ноември 2021

Лудогорец U17 би с 4:0 Етър

Лудогорец U17 спечели категорична победа с 4:0 над връстниците си от Етър (Велико Търново). Мачът от XIV кръг на първенството в Елитната юношеска група...

Лудогорец U17 спечели категорична победа с 4:0 над връстниците си от Етър (Велико Търново). Мачът от XIV кръг на първенството в Елитната юношеска група до 17 години се игра на един от терените в комплекса "Гнездо на орли".

Момчетата на Христо Господинов откриха в 24-та минута чрез Иван Нешков. Той завърши хубава атака, започнала с пробив на Никола Ботев и продължена с голов пас от Емил Панов. В 36-та минута Стивън Вълчев се разписа за 2:0. Асистенцията отново бе на Емил Панов. почивката дойде при този резултат.

Емил Панов добави в 60-та минута и гол към двете си асистенции. Той вкара с глава след центриране на Стивън Вълчев. В 72-та минута, също с глава, Петър Кирев оформи крайното 4:0.

Момчетата се постараха и в двете фази на играта. Някои неща ни се получиха добре, но върху други ще трябва да продължим да работим, коментира след края на срещата старши треньорът Христо Господинов.

U17: Лудогорец - Етър (Велико Търново)