Академия 3 Октомври 2021

Лудогорец U14 II с успех 4:0 над Локомотив (Русе)

Лудогорец U14 II победи с 4:0 Локомотив (Русе) в мач от III кръг на първенството в зона Русе. "Орлите" гостуваха на съперника. Разградчани откриха в...

Разградчани откриха в 8-та минута. Голът отбеляза Станимир Николов. В 19-та минута отново Николов се разписа за 2:0. Габриел Русев направи преднината класическа в 28-та минута. При този резултат завърши първото полувреме.

През второто падна още един гол. Реализира го Станимир Николов в 61-та минута.

Имахме пълно превъзходство. Създадохме още много положения за гол, като ударихме и три греди. За отбелязване е, че вече в трети двубой не допускаме попадение в нашата врата, коментира водилият тима в тази среща треньор Пламен Петров.