Академия 19 Септември 2021

Лудогорец U14 спечели с 2:1 срещу Олимпик (Варна)

Лудогорец U14 спечели с 2:1 мача си с Олимпик (Варна). Срещата от II кръг на първенството в зона Варна се игра на един от терените в комплекса...

Лудогорец U14 спечели с 2:1 мача си с Олимпик (Варна). Срещата от II кръг на първенството в зона Варна се игра на един от терените в комплекса "Гнездо на орли".

Момчетата на Росен Маринов откриха в 15-та минута. Точен директно от фал бе Самуил Барабанов. В 26-та минута гостите успяха да изравнят. Този резултат се запази до почивката.

"Орлетата" поведоха в 56-та минута. Гола, оказал се победен, отбеляза Илиян Гатински.

Стана хубав и здрав мач. Такива сблъсъци ще ни помогнат да израстваме като отбор. Важно е да се отбележи, че играчите на съперника са с година по-големи от нашите. Това им осигури физическо и ръстово превъзходство. Въпреки това момчетата се справиха добре, като създадоха още поне 7-8 чисти голови положения, които за жалост не успяхме да реализираме, коментира след края на срещата старши треньорът Росен Маринов.

Лудогорец U14 - Олимпик (Варна) 2:1