Академия 29 Август 2021

Лудогорец III победи с 3:1 Устрем (Дончево)

Лудогорец III спечели с 3:1 срещу Устрем (Дончево) в мач от III кръг на първенството в Североизточна Трета лига, игран на стадион "Гнездо на орли"....

Момчетата на Захари Сираков откриха в 19-та минута. Голът отбеляза от дузпа Калоян Симеонов. В 28-та минута гостите от Устрем успяха да изравнят. Първото полувреме завърши при този резултат.

Разградчани отново поведоха още в 46-та минута. Тончо Георгиев намери добре Йоан Йорданов и той се разписа за 2:1. Тончо Георгиев отново даде последния пас в 55-та минута, а Росен Иванов вкара за 3:1.

Доволен съм от резултата, реализирахме три гола, а създадохме и още много добри ситуации за попадение. Допуснахме обаче грешки в отбрана, които трябва да изчистим. По принцип не коментираме съдийството, но в тази среща реферите допуснаха прекалено груба игра. Това ни поречи да покажем по-добър футбол. За щастие не се стигна до сериозни контузии, коментира след последния съдийски сигнал старши треньорът Захари Сираков.

Лудогорец III - Устрем (Дончево) 3:1