Академия 27 Юли 2021

Лудогорец U15 започна с реми във VIVACOM CUP

Лудогорец U15 започна участието си в международния юношески турнир VIVACOM CUP с равенство. Момчетата на Димчо Ненов завършиха 1:1 с New Stars от...

Лудогорец U15 започна участието си в международния юношески турнир VIVACOM CUP  с равенство. Момчетата на Димчо Ненов завършиха 1:1 с New Stars от Северна Македония. Гостите откриха резултата в началото на второто полувреме. Петнайсет минути по-късно Георги Пенев изравни след извеждащ пас на Кристиян Манушев.

Не показахме нашата игра. Можем много повече. Надявам се в следващите два мача да сме по-освободени и да демонстрираме истинските си възможности, които са далеч по-големи. Иначе турнирът е чудесна възможност за нас да сверим часовниците си с тимове от водещи школи на Балканите и сме много доволни, че въпреки сложната обстановка у нас и по света, това спортно събитие се случва, коментира след края на двубоя старши треньорът Димчо Ненов.

В другия мач за деня Цървена звезда победи с 1:0 Академия Хаджи от Румъния. Утре Лудогорец среща връстниците си от сръбския гранд, а тимът от северната ни съседка ще премери сили с New Stars.

VIVACOMCUP: Лудогорец - Ню Старс 1:1