Академия 27 Май 2021

Лудогорец III и Дунав направиха зрелищно реми

Лудогорец III и Дунав (Русе) завършиха 3:3 в интересен и оспорван мач от XXIX кръг на първенството в Североизточна Трета лига. Двубоят се игра на...

Лудогорец III и Дунав (Русе) завършиха 3:3 в интересен и оспорван мач от XXIX кръг на първенството в Североизточна Трета лига. Двубоят се игра на стадион "Гнездо на орли".

Момчетата на Захари Сираков откриха в 17-та минута. Голът отбеляза Даниел-Виктор Кънчев. Първата част завърши при този резултат.

Разградчани удвоиха преднината си в 52-та минута чрез Мариян Гиров. Четири минути по-късно Дунав намали на 2:1, като гола реализира Преслав Петков. В 60-та минута гостите успяха да направят 2:2 с попадение на Йордан Димитров. В 77-та минута Дунав получи дузпа, която Йордан Димитров превърна в гол. "Орлите" се вдигнаха на щурм след попадението на съперника и в 86-та минута Хидает Хюсеин изравни от бялата точка за крайното 3:3.

Доволен съм от представянето ни до 2:0. След това позволихме на съперника да изравни и дори да поведе. Хубаво е, че проявихме характер и стигнахме до 3:3. Истината е, че изпуснахме спечелен мач и сами си го направихме труден, коментира след последния съдийски сигнал старши треньорът Захари Сираков.

Лудогорец III - Дунав (Русе) 3:3