Академия 2 Юни 2019

Лудогорец U17 направи равен като гост на шампиона

Лудогорец U17 завърши 1:1 гостуването си на актуалните шампиони в Елитната юношеска група до 17 години Ботев (Пловдив) в последния мач от програмата...

Лудогорец U17 завърши 1:1 гостуването си на актуалните шампиони в Елитната юношеска група до 17 години Ботев (Пловдив) в последния мач от програмата на сезон 2018/2019.

"Канарчетата" откриха резултата в 31-та минута. След почивката "орлите" изравниха в 69-та минута, когато точен беше влезлият като смяна Стефан Статев.

Аз съм треньор на момчетата от началото на пролетния полусезон. Смятам, че те подобриха играта си. Резултатите също го доказват. През втория полусезон спечелихме 5 точки повече, отколкото през първия и сме две позици по-нагоре в класирането, коментира след края на срещата старши треньорът Стефан Славов.

Срещу Ботев (Пловдив) Лудогорец U17 игра в състав: Дамян Христов, Иво Ангелов, Алекс Луканов, Валентин Цветанов, Анастас Пемперски, Димитър Михалев, Даниел-Виктор Кънчев, Георги Николов, Петър Георгиев, Хидает Хюсеин, Калоян Симеонов (Стефан Статев, Георги Маджаров, Росен Иванов, Онур Чолак).