Академия 6 Септември 2015

Лудогорец U17 повали ЦСКА след обрат

Лудогорец U17 с треньори Юри Васев и Ангел Караиванов изигра много силен мач и обърна от 0:1 до 2:1 ЦСКА в София. Мачът се игра пред 350 зрители на...

Лудогорец U17 с треньори Юри Васев и Ангел Караиванов изигра много силен мач и обърна от 0:1 до 2:1 ЦСКА в София. Срещата се игра пред 350 зрители на един от терените в СПА комплекс „Царско село“. Домакините поведоха с гол на капитана си Адриян Димитров. Той се разписа в 23-ата минута. Лудогорец U17 изравни в 43-ата. чрез Тони Иванов. Пълният обрат стана факт седем минути по-късно, когато Еге Реват донесе успеха на талантите от футболната академия на шампиона. Победата можеше да бъде още по-изразителна, но футболистите на Лудогорец U17 пропиляха куп чисти положения пред противниковата врата. Удар на голмайстора Тони Иванов пък срещна гредата.

„Много съм доволен от това което показаха момчетата – тотален контрол на топката. Изиграхме мач според стила, който практикуваме в школата. Бяхме пълни господари на терена“, коментира шефът на ДЮШ в Лудогорец Яков Папарков.

Момчетата на Юри Васев и Ангел Караиванов вече имат 7 точки от три мача. В следващия кръг Лудогорец U17 приема Септември.

Съставът на на Лудогорец срещу ЦСКА: И. Атанасов, Караниколов (40-Славов), Бориславов, Стефанов, Ковачев (60-В. Атанасов), Дост, Юруков, Петров (70-Полат), Иванов, Милков (65-Йорданов), Реват