Репортаж 21 Септември 2024

Лудогорец загря за Славия (Прага) с победа

Лудогорец постигна поредна победа с 2:0 над Локо Сф. В 33-ата минута шампионите поведоха. Спас Делев отбеляза след неразбирателство между вратаря на...

Лудогорец постигна поредна победа с 2:0 над Локо Сф. В 33-ата минута шампионите поведоха. Спас Делев отбеляза след неразбирателство между вратаря на Локо Сф и защитник пред него.

Веднага след това Руан можеше да отбележи второ попадение, но с глава не уцели вратата. В края на първата част Агибу Камара направи голям пропуск, оставайки сам срещу Любенов.

Второто попадение падна след час игра. Рик центрира към Руан, който с хубав удар с глава не остави шансове на вратаря на Локо Сф. Сон можеше малко по-късно да отбележи трето попадение, но нацели гредата.

Мачът бе генерална репетиция за Лудогорец преди мача със Славия (Прага) от основната фаза на Лига Европа в сряда.

Лудогорец - Локомотив (София) 2:0