Репортаж 12 Септември 2022

Лудогорец II загуби с 0:1 от Янтра в Габрово

Лудогорец II загуби с 0:1 гостуването си на Янтра в Габрово за мача от IX кръг на първенството във Втора лига. Двата отбора изиграха здрав и оспорван...

Двата отбора изиграха здрав и оспорван мач, който предложи малко голови положения. Закономерно първата част завърши при нулево равенство.

Янтра успя да открие резултата в 51-та минута. Голът отбеляза Ивайло Михайлов. В 83-та минута "орлите" бяха близо до изравняването. Младият Йоан Йорданов обаче не успя от упор и на празна врата да засече топката, свалена му с глава от Александър Ганчев. Две минути преди края на редовното време домакините на свой ред бяха близо до попадение. Даниел Гаджев засече добре с глава, но Дамян Христов реагира блестящо и спаси.

Можеше да вземем поне точка от този мач. Янтра обаче успяха да отбележат, а ние - не. Определено отборът може да се справя и по-добре, коментира старши треньорът Тодор Живондов след последния съдийски сигнал.

ЯНТРА - ЛУДОГОРЕЦ II  1:0

1:0 Ивайло Михайлов (51)