Репортаж 22 Юли 2022

Лудогорец изпусна победата над ЦСКА 1948

ЦСКА 1948 и Лудогорец завършиха 2:2 в интригуващ мач от efbet Лига. Преди почивката два пропуска направи Спас Делев, а веднъж Даниел Наумов реагира...

ЦСКА 1948 и Лудогорец завършиха 2:2 в интригуващ мач от efbet Лига.

Преди почивката два пропуска направи Спас Делев, а веднъж Даниел Наумов реагира отлично след изстрел на Кирил Десподов.

В продължението на първата част Лудогорец откри резултата. Каули и Алекс Сантана направиха отлично двойно, което плеймейкърът завърши с хубав удар - 1:0.

В 72-ата минута ЦСКА 1948 изравни Алекс Колев стреля от фаул, Слуга изби, но в краката на Русев. Топката срещна гредата, но се върна при Ивайло Чочев, който нямаше как да сбърка - 1:1. Само няколко секунди след това обратът бе факт. Ангел Лясков намери добре Георги Русев, който технично промуши топката в мрежата на Слуга.

В 80-ата Лудогорец изравни. Текпетей изстреля истински снаряд към вратата на Наумов, а вратарят не успя да реагира - 2:2. След това Вердон можеше да донесе успеха на гостите, но ударът му с глава не намери целта.

Срещата бе изгледана на живо от новия национален селекционер Младен Кръстаич.

ЦСКА 1948 - Лудогорец 2:2