Репортаж 5 Март 2022

Лудогорец II отстъпи с 0:1 на Монтана

Лудогорец II отстъпи с 0:1 при гостуването си на Монтана за мача от XXV кръг на първенството във Втора лига. През първото полувреме "орлите" играха...

През първото полувреме "орлите" играха добре и успяха да създадат три сериозни положения пред вратата на домакините. Ударите на Цветослав Петров, Владислав Найденов и Петър Георгиев обаче бяха спасени от стража Петър Петров. Почивката дойде при нулево реми.

През второто полувреме головите ситуации не бяха много. В 87-та минута отбраната в зелено не се справи по най-добрия начин при едно центриране от корнер и Стефан Цонков отбеляза единственото попадение в срещата.

Въпреки загубата съм доволен от играта, която показахме, и от представянето ни. За съжаление една грешка ни попречи за вземем поне точка от това гостуване, коментира старши треньорът Тодор Живондов след края на мача.

МОНТАНА - ЛУДОГОРЕЦ II  1:0

1:0 Стефан Цонков (87)

Монтана: Петър Петров, Александър Башлиев, Стефан Цонков, Димитър Буров, Даниел Стоянов, Йордан Йорданов, Лиандро Мартис, Стефан Каменов, Мехди Уамри, Бушентуф Фудил, Борислав Дамянов

Лудогорец II: Дамян Христов, Методий Стефанов, Анастас Пемперски, Владислав Найденов, Хюсеин Кельовлуев, Цветослав Петров, Тихомир Димитров, Петър Георгиев, Илкер Будинов, Петко Цанков, Велислав Минков