Репортаж 12 Септември 2021

Лудогорец II загуби с 2:3 от Септември в София

Лудогорец II загуби с 2:3 гостуването си на Септември в София. Мачът от IX кръг на първенството във Втора лига се игра на стадион "Драгалевци"....

Домакините откриха в 30-та минута чрез Симеон Александров. "Орлите" успяха да изравнят в 34-та минута, когато отбеляза Бранимир Костадинов. Първото полувреме завърши при този резултат.

В 71-та минута Владислав Узунов даде преднина на домикините. Отново той се разписа за 1:3 в полза на Септември в 84-та минута. В 88-та минута влезлият от резервната скамейка Георги Чукалов бе точен за крайното 2:3.

Получи се оспорван мач, който не заслужавахме да загубим. Съжалявам, че не взехме поне точка. Ако искаме занапред да сме по-успешни, трябва да подобрим играта си в защита, коментира след последния съдийски сигнал старши треньорът Тодор Живондов.

СЕПТЕМВРИ (СОФИЯ)  -  ЛУДОГОРЕЦ II  3:2

1:0 Симеон Александров (30)
1:1 Бранимир Костадинов (34)
2:1 Владислав Узунов (71)
3:1 Владислав Узунов (84)
3:2 Георги Чукалов (88)

Септември: Николай Банков, Асен Георгиев, Александър Тодоров, Владислав Узунов, Иван Арсов, Йоан Гаврилов, Кристиян Пешов, Марио Илиевски, Мартин Ачков, Симеон Александров, Мартин Стойчев

Лудогорец II: Дамян Христов, Илкер Будинов, Владислав Найденов, Кристиян Райчев, Методий Стефанов, Александър Ганчев, Бранимир Костадинов, Велислав Минков, Тихомир Димитров, Хюсеин Кельовлуев, Цветослав Петров