Репортаж 25 Юни 2020

Лудогорец II с равенство във втората си контрола

Лудогорец II завърши с равенство 1:1 втората си контрола от подготвителния период с Янтра в Габрово. Домакините откриха резултата още в 1-та минута...

Лудогорец II завърши с равенство 1:1 втората си контрола от подготвителния период с Янтра в Габрово.

Домакините откриха резултата още в 1-та минута на мача, като точен беше Пламен Кожухаров. Голът мобилизира "орлите" и те наложиха игрово и териториално превъзходство. В хода на срещата то доведе до седем чисти ситуации за попадение пред вратата на съперника. Падна обаче само един гол и негов автор стана Георги Чукалов в 81-та минута. Той завърши хладнокръвно добра триходова комбинация с Илкер Будинов и Станислав Вълчев.

Мисля, че доминирахме през целия мач и създадохме много повече голови ситуации от нашите домакини. Даваме шанс на всички да се докажат. В процес на подготовка сме и е нормално да не сме в най-доброто си състояние. Като цяло съм доволен, коментира след края на срещата старши треньорът на разградчани Тодор Живондов.

Срещу Янтра (Габрово) Лудогорец II игра в състав: Владимир Русанов, Петър Генчев, Тихомир Димитров, Димитър Илиев, Георги Вълчев, Петър Караангелов, Иван Йорданов (капитан), Цветослав Петров, Бранимир Костадинов, Димитър Митков, Владислав Найденов (Дамян Христов, Александър Ганчев, Велислав Минков, Георги Чукалов, Абу Бакар, Илкер Будинов, Хюсеин Хюсеинов, Мартин Русков, Станислав Вълчев).