Стадион ""Спортен център Лудогорец"", Разград

СЕЗОН 2015/16, Контроли, А отбор

Двама 15-годишни таланти играят при успех на Лудогорец

13 Февруари 2016

Двама 15-годишни таланти от школата на Лудогорец – Хюсеин Хюсеинов и Кристиян Кънчев, играха при победата на мъжкия тим с 2:0 над Етър в контролен мач, който се проведе на клубната база. Хюсеинов започна титуляр, а Кънчев влезе в последните десет минути. В групата бе още един 15-годишен футболист – Николай Томов.

Михаил Александров откри резултата в 28-ата минута. 2:0 направи капитанът Светослав Дяков в 74-ата. Лудогорец пропусна още доста положения. Особено през второто полувреме.

Треньорът Георги Дерменджиев бе определил състав, в който попаднаха част от титулярите. Останалите ще вземат участие във втората контрола за деня – срещу Добруджа, която ще се играе на „Лудогорец Арена“ от 15,30 ч.