Академия 22 Март 2018

Лудогорец U14 със загуба 1:3 от Левски за купата на БФС

Лудогорец U14 загуби първия полуфинал за купата на БФС от Левски в София с 1:3. Момчетата на Росен Маринов откриха резултата 16-ата минута чрез...

Лудогорец U14 загуби първия полуфинал за купата на БФС от Левски в София с 1:3. Момчетата на Росен Маринов откриха резултата 16-ата минута чрез Янислав Дюлгеров и запазиха преднината си до края на първото полувреме. През второто обаче домакините стигнаха до обрат, като реализираха 3 гола чрез Антоан Тонев, Никола Църовски и Виктор Атанасов, съответно в 45-ата, 50-ата и 65-ата минута. При 1:2 "орлите" пропуснаха чудесна възможност да изравнят, като Димитър Иванов излезе сам срещу вратаря, но стреля в него, а при добавката на Метин Ферди не му достигнаха няколко сантиметра да прати топката в мрежата.

Реваншът е на 28 март, в Разград, в комплекса "Гнездо на орли".

Няма как да сме доволни от този мач. Не ни достигна и спортен шанс да постигнем по-добър турнирен резултат. Не сме се предали и ще дадем всичко от себе си в реванша, за да отстраним Левски, коментира след срещата Росен Маринов.

Срещу Левски (София) Лудогорец U14 игра в състав: Генади Николов, Александър Занков, Димитър Найденов, Любослав Маринов, Несин Салим, Росен Земеделски, Димитър Иванов, Никола Георгиев, Иван Аспарухов, Метин Ферди, Янислав Дюлгеров (Цветан Георгиев, Антон Михайлов, Кристиян Йотов).