Репортаж 4 Март 2018

Лудогорец II загуби от Несебър с 2:0

Лудогорец II допусна поражение в срещата си от XIX кръг на Втора професионална лига от Несебър с 0:2. Мачът се игра на „Лудогорец Арена”. Момчетата...

Момчетата на Ради Здравков започнаха добре двубоя, овладяха центъра на терена, задържаха повече топката и започнаха да редят атака, след атака. Първата голова опасност създаде Доминик Янков в 13-ата минута, но той не успя да порази целта. До края на първото полувреме удобни ситуации за попадение имаха още Лъчезар Ковачев, Денислав Александров, Венцислав Керчев и Ерол Дост. При удара на Александров топката разтресе горната греда, но гол обаче не падна.

Втората част започна подобно на първата. В 53-ата минута Цветослав Петров излезе очи в очи с вратаря Мартин Димитров, но стреля в тялото му. Лъчезар Ковачев на свой ред отправи  опасен шут след корнер в 57-ата минута, но топката премина край гредата.  Минута по-късно Цветослав Петров с ножичен удар опита да отбележи, но Димитров спаси. До този момент Несебър предимно са защитаваше и нямаше нито един отправен удар към вратата на Симеонов. В 77-ата минута обаче, при контраатака, Али отправи силен удар от средна дистанция и отбеляза за 0:1. В 84-ата минута Трайчо Грозев получи пас в наказателното поле и успя да насочи топката неспасяемо в мрежата за 0:2.

ЛУДОГОРЕЦ II - НЕСЕБЪР 0:2

0:1 Али  (77')
0:2 Грозев (84')

Лудогорец II:  Васил Симеонов, Преслав Петров, Денислав Александров, Цветослав Петров (73 - Кристиян Китов),  Доминик Янков, Ерол Дост (60 - Мартин Милков), Венцислав Керчев - к, Лъчезар Ковачев, Сердар Юсуфов (83 - Мехмед Мехмед) , Олег Димитров, Томас Цвятков.

Несебър: Мартин Димитров, Нуретин Пюскюлю, Диян Молдованов, Джунейт Али, Николай Костов - к, Симеон Баев (15 - Николай Дросев(93 -  Галин Димов)), Емануил Манев, Георги Купенов, Валентин Йосков (63 - Трайчо Грозев), Жак Пехливанов, Радослав Апостолов.