Репортаж 30 Януари 2018

Лудогорец II с първа победа в контролите, спечели с 2:0 срещу Суворово

Лудогорец II записа първа победа в контролите от подготвителния период. В третата си среща от турнира „Балчик Къп“ момчетата на Ради Здравков...

Лудогорец II записа първа победа в контролите от подготвителния период. В третата си среща от турнира „Балчик Къп“ момчетата на Ради Здравков спечелиха с 2:0 срещу втория в Североизточната „В“ група състав на „Суворово“.

„Орлите“ отново участваха с два различни състава през двете полувремена на двубоя. Те доминираха през целия мач, но изковаха успеха си след почивката. Тогава точни бяха влезлите като смени Ерол Дост и Цветослав Петров, съответно в 65-ата и 74-ата минута.

„Радваме се, че победихме, въпреки че по време на подготовката резултатите не са от основно значение. В мача държахме много на доброто позициониране в зоните, на контрола над топката и избора на подходящ момент за развитие на игровите ситуации в дълбочина. Повечето от нещата ни се получиха и като цяло сме доволни от представянето и поведението на тима“, коментира след последния съдийски сигнал помощник-треньорът Тодор Живондов.

Срещу Суворово Лудогорец II игра в състав: Дамян Дамянов, Преслав Петров, Иван Великов, Лъчезар Ковачев, Сердар Юсуфов, Олег Димитров (капитан), Кристиян Китов, Томас Цвятков, Денислав Александров, Андриан Димитров, Юнуз Юнуз (Васил Симеонов, Атанас Карачоров, Мартин Минчев, Георги Вълчев, Димитър Илиев, Кристиян Кънчев, Ерол Дост, Цветослав Петров, Георги Стоянов, Мехмед Мехмед).