Академия 21 Ноември 2017

Лудогорец U14 пое към полуфинал след 4:0 над Етър във Велико Търново

Лудогорец U14 направи сериозна крачка към полуфиналите на Купата на БФС. Момчетата на Росен Маринов победиха с категоричното 4:0 Етър във Велико...

Лудогорец U14 направи сериозна крачка към полуфиналите на Купата на БФС. Момчетата на Росен Маринов победиха с категоричното  4:0 Етър във Велико Търново, в първия мач от четвъртфиналната фаза на турнира.

През първото полувреме  „орлетата“ поведоха с 2:0. Головете отбелязаха  Димитър Иванов 15-ата и Никола Илиев в 23-ата минута.

През второто полувреме разградчани успяха да поразят целта още два пъти. Точни бяха отново Димитър Иванов в 45-ата и Метин Ферди в 61-ата минута.

Реваншът е на 28 ноември, в Разград, а полуфиналите ще се играят напролет.

Срещу Етър (Велико Търново) Лудогорец U14 игра в състав: Генади Петров, Димитър Найденов, Александър Занков, Несин Салим, Людмил Йотов, Росен Земеделски, Димитър Иванов (капитан), Никола Илиев, Никола Георгиев, Иван Аспарухов, Метин Ферди (Денислав Дюлгеров, Антон Михайлов, Кристиян Йотов, Марио Маринков).