Академия 11 Ноември 2017

Лудогорец U17 победи Дунав в Русе с 1:0

Лудогорец U17 постигна минимална, но напълно заслужена победа над Дунав в Русе с 0:1, в мач от XIV кръг в първенството на Елитната юношеска група до...

Лудогорец U17 постигна минимална, но напълно заслужена победа над Дунав в Русе с 1:0, в мач от XIV кръг в първенството на Елитната юношеска група до 17 години. Единственото попадение за момчетата на Петър Пенчев реализира Георги Бабалиев в 14-ата минута.

През първото полувреме „орлите” имаха сериозен превес на лошия и тежък за игра терен, като изпуснаха поне 6-7 чисти ситуации за гол. Попадението на Бабалиев стана след добра флангова акция и центриране в наказателното поле, след което той елиминира с първото си докосване защитника срещу себе си и заби топката в мрежата.

През втората част темпото спадна, играта се сби между двете наказателни полета и головите ситуации бяха по-малко. Разградчани не допуснаха изравняване и в крайна сметка си тръгнаха от Русе с трите точки.

Срещу Берое (Стара Загора) Лудогорец U17 игра в състав: Владимир Русанов,Никола Ганчев, Алекс Луканов, Александър Ганчев, Кирил Янакиев, Мартин Русков, Петър Караангелов, Велислав Минков, Пламен Стоянов, Владислав Найденов, Георги Бабалиев (Преслав Петков, Николай Георгиев, Антониян Харалампиев).