Репортаж 21 Октомври 2017

Лудогорец II с категорична победа 4:1 над Ботев (Враца)

Лудогорец II записа убедителна победа с 4:1 над Ботев (Враца). Мачът от XII кръг на първенството във Втора Професионална лига се игра на стадион...

Лудогорец II записа убедителна победа с 4:1 над Ботев (Враца). Мачът от XII кръг на първенството във Втора Професионална лига се игра на стадион „Гнездо на орли”. В срещата взеха участие трима футболисти от първия отбор – Георги Терзиев, Кишада и подписалият нов договор с клуба Мисиджан, който влезе като резерва в 60-ата минута.

През първото полувреме двата отбора не успяха да стигнат до попадение и се оттеглиха за почивка при нулево равенството. През второто младите таланти на клуба излязоха пределно мотивирани и го изиграха на далеч по-добро ниво.

Първият гол падна в 49-ата минута, като негов автор бе Кишада. Само 5 минути по-късно отново бразилецът попадна в прегръдките на съотборниците си, като асистенцията бе на Денислав Александров. Самият Александров прати топката в мрежата в 59-ата минута, за да направи преднината на своя отбор класическа. В 68-ата минута Венци Керчев заби четвъртото попадение в мрежата на Ботев. В 81-ата отново той вкара автогол за крайното 4:1.

„Въпреки победата, не играхме по най-добрия начин, особено през първото полувреме. През второто стояхме по-добре на терена и успяхме да реализираме ситуациите си. Този път момчетата показаха пределна мобилизация и мотивация, за което ги поздравявам. Личеше си обаче и тежест в действията им, която отдавам на натрупаната умора”,  коментира след последния съдийски сигнал помощник-треньорът Тодор Живондов.

ЛУДОГОРЕЦ II - БОТЕВ (ВРАЦА) 4:1

1:0 Жуниор Кишада (49')
2:0 ЖуниорКишада (54')
3:0 Денислав Александров (54')
4:0 Венцислав Керчев (68')
4:1 Венцислав Керчев (81') - автогол

Лудогорец II:  Даниел Наумов, Преслав Петров, Георги Терзиев, Венцислав Керчев, Лъчезар Ковачев, Александър Василев, Ерол Дост (46 Доминик Янков), Ивайло Климентов, Светослав Ковачев (78 – Томас Цвятков), Педро Джуниор Кишада (60 Върджил Мисиджан)  , Денислав Александров.

Ботев (Враца): Николай Кръстев, Атанас Димитров (53 Илия Карапетров), Атанас Фиданин, Борислав Борисов, Даниел Гаджев, Деян Иванов, Ивайло Михайлов, Иво Харизанов, Кристиян Григоров (62 Александър Александров) , Спас Георгиев (86 Атанас Кабов), Янаки Смирнов.