Академия 18 Октомври 2017

Лудогорец U14 победи Миньор в Перник с 0:3

Лудогорец U14 направи сериозна първа крачка към четвъртфиналите на турнира за Купата на БФС. Момчетата на Росен Маринов победиха в първи...

Лудогорец U14 направи сериозна първа крачка към четвъртфиналите на  турнира за Купата на БФС. Момчетата на Росен Маринов победиха в първи осминафинален мач връстниците си от Миньор в Перник с 0:3.

Мачът премина при пълно превъзходство на „орлите“. През първото полувреме те пропуснаха 7-8 чисти ситуации за гол, преди Никола Илиев и Иван Аспарухов да отбележат по едно попадение, съответно в 30-ата и 32-ата минута. През втората част разградчани отново доминираха на терена и в 55-атата минута превъзходството им намери израз в трети гол, реализиран от Димитър Иванов.

Реваншът е 25 октомври, следващата сряда, в Разград.

Срещу Миньор (Перник) Лудогорец U14 игра в състав: Генади Петров, Димитър Найденов, Александър Занков, Месин Сали, Любослав Маринов, Росен Земеделски, Димитър Иванов (капитан), Никола Илиев, Иван Аспарухов, Метин Ферди, Янислав Дюлгеров (Кристиян Йотов, Никола Асенов, Антон Михайлов, Людмил Йотов).