Клуб 10 Юли 2017

Лудогорец заминава за Литва във вторник по обяд

Лудогорец заминава за Литва във вторник (11 юли) по обяд. „Орлите“ гостуват на Жалгирис във Вилнюс в сряда в мач от втория предварителен кръг на...

Лудогорец заминава за Литва във вторник (11 юли) по обяд. „Орлите“ гостуват на Жалгирис във Вилнюс в сряда в мач от втория предварителен кръг на Шампионската лига. Утре групата на Лудогорец ще лети до столицата на Литва с чартърен полет от Варна в 11,20 ч. Очаква се отборът да бъде на летището в морската ни столица в 10,15 ч.

Във вторник Лудогорец ще направи официална тренировка на стадиона във Вилнюс в 20,30 ч. Половин час по-рано треньорът Георги Дерменджиев и един футболист ще дадат пресконференция.

Групата на българския шампион се прибира в България в четвъртък (13 юли). Чартърът на Лудогорец ще кацне във Варна около 10,00 ч.

Предстоящи срещи
  • Оборище (Панагюрище)
    Лудогорец
    Четвъртък, 21 Септември 2017, 16:00
    Купа на България, 1/16 финал
    Стадион Орчо Войвода, Панагюрище
  • Септември (София)
    Лудогорец
    Неделя, 24 Септември 2017, 20:00
    Първа лига, 10-ти кръг
    Стадион Васил Левски, София
  • Лудогорец 2
    Созопол
    Понеделник, 25 Септември 2017, 17:00
    Втора лига, 9-ти кръг
    Стадион Гнездо на орли, Разград
  • Лудогорец
    Хофенхайм
    Четвъртък, 28 Септември 2017, 22:05
    Лига Европа, Групова фаза
    Стадион Лудогорец Арена, Разград

Класиране Първа лига, 9-ти кръг
1. ЦСКА-София 22
2. Лудогорец 1945 18
3. Левски (София) 17
4. Берое (Ст. Загора) 16
5. Верея (Ст. Загора) 16
6. Черно море (Варна) 14
7. Локомотив (Пловдив) 11
8. Етър (Велико Търново) 10
9. Пирин (Благоевград) 9
10. Ботев (Пловдив) 8
11. Дунав (Русе) 8
12. Септември (София) 7
13. Славия (София) 5
14. Витоша (Бистрица) 1

Класиране Втора лига, 8-ми кръг
1. Царско село 2015 18
2. Ботев (Враца) 17
3. Локомотив 1929 (София) 16
4. Несебър 14
5. Литекс (Ловеч) 14
6. Ботев (Гълъбово) 12
7. Локомотив (Г. Оряховица) 12
8. Оборище (Панагюрище) 11
9. Черноморец (Балчик) 11
10. Монтана 10
11. Струмска слава (Радомир) 9
12. Лудогорец 2 8
13. Поморие 8
14. Созопол 8
15. Марица 1921 (Пловдив) 6
16. Нефтохимик (Бургас) 3

 
Генерален спонсор
Спонсори