Репортаж 13 Май 2017

Лудогорец II с реми 1:1 срещу Оборище (Панагюрище)

Лудогорец II не успя да победи гостуващият в Разград отбор на Оборище (Панагюрище) и стигна само до равенство - 1:1. На терена излязоха двама...

Лудогорец II не успя да победи гостуващият в Разград отбор на Оборище (Панагюрище)  и стигна само до равенство - 1:1.  На терена излязоха двама футболисти от първия отбор - Жоао Паоло и Светослав Дяков. В началото на  първото полувреме орлите бяха по-активният отбор на терена и още в 2-та минута Чунчуков удари греда. Постепенно темпото спадна, играта се сби в центъра и интересните ситуации се изчерпаха с три преки свободни удара, два за домакините и един за гостите, които не доведоха до нищо сериозно. В 39-тата минута Жоао Паоло успя да открадне една топка от Любомир Гуцев, изскочи очи в очи с вратаря Христо Иванов и не пропусна – 1:0 за Лудогорец II.

През второто полувреме орлите позволиха на съперника да играе повече с топката и да упражни натиск. В 81-та минута разградчани сбъркаха при изнасянето на топката. Футболист на Оборище отправи тежък удар към вратата, който Дани Наумов отрази. При добавката обаче Димитър Алексиев бе точен и оформи крайното 1:1. „Трябваше да спечелим този мач. През второто полувреме допуснахме спад, който ни костваше победата. Ще направим  задълбочен анализ и ще вземем мерки, за да изглежда отборът по-добре в следващите срещи”, коментира помощник-треньорът Тодор Живондов след последния съдийски сигнал.

Лудогорец II игра в състав: Даниел Наумов, Кристиян Димитров, Славчо Шоколаров, Жоао Паоло, Цветелин Чунчуков, Антонио Георгиев, Светослав Дяков, Кристиян Григоров, Петър Петров, Преслав Ивелинов Петров, Светослав Ковачев  (Ивайло Климентов, Томас Цвятков).

Лудогорец II - Оборище (Панагюрище) 1:1