Репортаж 13 Април 2017

Лудогорец II удари 4:1 Банско

Лудогорец II победи с 4:1 Банско в мач от XXIV кръг на Втора професионална лига. Мачът се игра на терен 1 на новата база на футболната академия на...

Лудогорец II победи с 4:1 Банско в мач от XXIV кръг на Втора професионална лига. Мачът се игра на терен 1 на новата база на футболната академия на шампионите. Всички голове паднаха през второто полувреме. Кристиян Григоров откри резултата в 57-ата минута. Той се разписа от дузпа, отсъдена за нарушение срещу Цветелин Чунчуков. Само две минути по-късно Чунчуков направи 2:0. Той вкара с шут от дъгата на наказателното поле. Влезлият като резерва Денислав Александров заби за 3:0 с първото си докосване на топката. Талантът изпрати кълбото в мрежата с воле от 13 метра. Томас Цвятков направи 4:0 в 71-ата минута, а гостите от Банско стигнаха до почетно попадение в 75-ата минута чрез Самсон.

С успеха Лудогорец събра 33 точки и заема осмо място в класирането.

Съставът на Лудогорец II срещу Банско: Симеонов, Пр. Ив. Петров, Цвятков, Чунчуков, Шоколаров, Георгиев, Григоров, Альошев, Кр. Димитров, Ковачев, О. Димитров (Климентов, Александров, Любомиров)

Лудогорец II - Банско 4:1