Академия 7 Април 2017

Лудогорец U19 изпусна ЦСКА-София в Разград

Лудогорец U19 изпусна ЦСКА-София в мач от Елитната юношеска група, който се игра на стадион „Балканфарма” в Разград. Гостите успяха да поведат в...

Лудогорец U19  изпусна ЦСКА-София  в мач от Елитната юношеска група, който се игра на стадион „Балканфарма” в Разград. Гостите успяха да поведат в резултата в средата на първото полувреме, след като вратарят Иван Атанасов изпусна топката в краката на футболист в червено, който отблизо не сгреши. „Орлите“ се вдигнаха на щурм и в 43-ата минута Юнуз отбеляза изравнителното попадение.

През втората част Лудогорец натисна още по-здраво гостуващия тим, но момчетата на Юри Васев направиха много пропуски и не успяха да стигнат до победния гол.

„Доволен съм от играта, но не и от резултата ”, коментира специалистът.

Контузия по време на двубоя получи Светослав Петров.

Съставът на Лудогорец срещу ЦСКА-София: Атанасов, Караниколов, Великов, Ковачев, Иванов, Илиев, Петров, Дост, Милков,  Юнуз, Мехмед. (Георгиев, Димитров). 

Предстоящи срещи
  • Лудогорец
    Университатя (Крайова)
    Четвъртък, 25 Януари 2018, 17:00
    Контроли, А отбор
    Стадион Корнелия Даймънд, Белек
  • Лудогорец
    Кайрат
    Неделя, 28 Януари 2018, 16:30
    Контроли, А отбор
    Стадион Глория Голф Арена, Белек
  • Лудогорец
    Балтика
    Понеделник, 29 Януари 2018, 17:00
    Контроли, А отбор
    Стадион Корнелия Даймънд, Белек

Класиране Първа лига, 20-ти кръг
1. Лудогорец 1945 48
2. ЦСКА-София 47
3. Левски (София) 39
4. Берое (Ст. Загора) 34
5. Ботев (Пловдив) 32
6. Верея (Ст. Загора) 31
7. Черно море (Варна) 25
8. Славия (София) 24
9. Локомотив (Пловдив) 23
10. Септември (София) 23
11. Пирин (Благоевград) 19
12. Етър (Велико Търново) 18
13. Дунав (Русе) 15
14. Витоша (Бистрица) 5

Класиране Втора лига, 17-ти кръг
1. Ботев (Враца) 35
2. Царско село 2015 35
3. Локомотив 1929 (София) 32
4. Монтана 27
5. Несебър 26
6. Ботев (Гълъбово) 25
7. Локомотив (Г. Оряховица) 25
8. Черноморец (Балчик) 24
9. Лудогорец 2 23
10. Марица 1921 (Пловдив) 22
11. Литекс (Ловеч) 22
12. Оборище (Панагюрище) 22
13. Поморие 22
14. Струмска слава (Радомир) 17
15. Созопол 13
16. Нефтохимик (Бургас) 4

 
Генерален спонсор
Спонсори