Академия 31 Март 2017

Лудогорец организира кастинг за деца, родени 2004 г.

28 май, 2017 г. в 10,00 ч. на базата на футболната академия на Лудогорец ще се проведе кастинг за деца, родени през 2004 г. Под ръководството на...

28 май, 2017 г. в 10,00 ч. на базата на футболната академия на Лудогорец ще се проведе кастинг за деца, родени през 2004 г. Под ръководството на испанските специалисти Хосе Портолес и Давид Серано желаещите да постъпят в академията на шампионите ще проведат серия от тестове, на които ще бъдат проверени техните възможности.

Всички кандидати е необходимо да попълнят документа в прикачения файл, който могат да свалят от бутона по-долу и да го изпратят на адрес: academy@ludogorets.com.

При неуспешна регистрация записвания и на клубната база Спортен център Лудогорец в деня на кастинга (28 май, 2017 г.) до 9,30 ч.

За допълнителна информация - тел: 0876 194 510


Картон на кандидата

Предстоящи срещи
  • Струмска слава
    Лудогорец 2
    Неделя, 22 Април 2018, 17:00
    Втора лига, 26-ти кръг
    Стадион Радомир, Радомир
  • Верея (Ст. Загора)
    Лудогорец
    Петък, 27 Април 2018, 20:00
    Първа лига, 32-ри кръг
    Стадион Трейс Арена, Стара Загора
  • Ботев (Враца)
    Лудогорец 2
    Събота, 28 Април 2018, 17:00
    Втора лига, 27-и кръг
    Стадион Христо Ботев, Враца

Класиране Първа лига, 31-ви кръг
Първа шестица
1. Лудогорец 1945 81
2. ЦСКА-София 71
3. Берое (Ст. Загора) 55
4. Левски (София) 54
5. Ботев (Пловдив) 46
6. Верея (Ст. Загора) 36
Втора осмица
А група
1. Славия (София) 40
2. Черно море (Варна) 40
3. Пирин (Благоевград) 29
4. Витоша (Бистрица) 9
Б група
1. Септември (София) 38
2. Локомотив (Пловдив) 36
3. Етър (Велико Търново) 27
4. Дунав (Русе) 25

Класиране Втора лига, 26-ти кръг
1. Царско село 2015 53
2. Локомотив 1929 (София) 50
3. Ботев (Враца) 49
4. Монтана 46
5. Несебър 43
6. Ботев (Гълъбово) 38
7. Лудогорец 2 37
8. Черноморец (Балчик) 37
9. Локомотив (Г. Оряховица) 32
10. Поморие 32
11. Литекс (Ловеч) 31
12. Марица 1921 (Пловдив) 29
13. Струмска слава (Радомир) 28
14. Оборище (Панагюрище) 27
15. Созопол 18
16. Нефтохимик (Бургас) 7

 
Генерален спонсор
Спонсори