Репортаж 6 Март 2017

Ради Здравков тръгна с победа в Лудогорец II

Новият треньор на Лудогорец II Ради Здравков тръгна с победа в първенството на Втора професионална лига. В първи кръг от пролетния полусезон „орлите“...

Новият треньор на Лудогорец II Ради Здравков тръгна с победа в първенството на Втора професионална лига. В първи кръг от пролетния полусезон „орлите“ удариха 1:0 като гост Поморие. Единственият гол отбеляза Светослав Ковачев в 35-ата минута. Той довкара избита от вратаря топка след шут на Цветелин Чунчуков. Другият герой в състава на Лудогорец II бе вратарят Даниел Наумов. Три минути след гола на Ковачев, стржът, който изкара подготовка с представителния тим, спаси дузпа на Ахмедов.

Съставът на Лудогорец: Наумов, Кр. Димитров, Пр. М. Петров, Григоров, Пр. Ив. Петров, Георгиев, О. Димитров, Климентов (70-Цвятков), Ковачев (81-Любомиров), Шоколаров (90-Карачоров), Чунчуков

Поморие - Лудогорец II 0:1