Клуб 14 Февруари 2017

Пресконференции и тренировки преди Лудогорец – Копенхаген

Пресконференцията на ФК Копенхаген в сряда (15 февруари) започва в 17,30 ч. в зала „Родина“ на националния стадион „Васил Левски“. В брифинга участие...

Пресконференцията на ФК Копенхаген в сряда (15 февруари) започва в 17,30 ч. в зала „Родина“ на националния стадион „Васил Левски“. В брифинга участие ще вземат треньорът на датския отбор Столе Солбакен и защитникът Матиас Йоргенсен. Официалната тренировка на ФК Копенхаген започва в 18,00 ч. и ще бъде открита за представителите на медии в първите 15 минути.

Пресконференцията на ПФК Лудогорец в сряда е с начален час 19,00 ч. в зала „Родина“ на „Васил Левски“. В нея участие ще вземат старши треньорът Георги Дерменджиев и Владислав Стоянов. Тренировката на шампионите ще се проведе на „Васил Левски“ от 19,30 ч. и ще бъде открита за журналистите в първите 20 минути.

Предстоящи срещи
  • Ботев (Пловдив)
    Лудогорец
    Събота, 21 Април 2018, 17:30
    Първа лига, 31-ви кръг
    Стадион Коматево, Пловдив
  • Струмска слава
    Лудогорец 2
    Неделя, 22 Април 2018, 17:00
    Втора лига, 26-ти кръг
    Стадион Радомир, Радомир
  • Верея (Ст. Загора)
    Лудогорец
    Петък, 27 Април 2018, 20:00
    Първа лига, 32-ри кръг
    Стадион Трейс Арена, Стара Загора
  • Ботев (Враца)
    Лудогорец 2
    Събота, 28 Април 2018, 17:00
    Втора лига, 27-и кръг
    Стадион Христо Ботев, Враца

Класиране Първа лига, 30-ти кръг
Първа шестица
1. Лудогорец 1945 78
2. ЦСКА-София 70
3. Берое (Ст. Загора) 54
4. Левски (София) 51
5. Ботев (Пловдив) 46
6. Верея (Ст. Загора) 36
Втора осмица
А група
1. Славия (София) 40
2. Черно море (Варна) 37
3. Пирин (Благоевград) 29
4. Витоша (Бистрица) 9
Б група
1. Септември (София) 38
2. Локомотив (Пловдив) 36
3. Етър (Велико Търново) 24
4. Дунав (Русе) 22

Класиране Втора лига, 24-ти кръг
1. Царско село 2015 50
2. Ботев (Враца) 49
3. Локомотив 1929 (София) 47
4. Монтана 43
5. Ботев (Гълъбово) 38
6. Несебър 37
7. Черноморец (Балчик) 34
8. Лудогорец 2 34
9. Поморие 32
10. Локомотив (Г. Оряховица) 32
11. Марица 1921 (Пловдив) 29
12. Литекс (Ловеч) 28
13. Струмска слава (Радомир) 28
14. Оборище (Панагюрище) 27
15. Созопол 15
16. Нефтохимик (Бургас) 7

 
Генерален спонсор
Спонсори