Репортаж 17 Август 2015

Лудогорец II губи 0:2 в Плевен

Лудогорец II загуби с 0:2 гостуването си на Спартак в Плевен в мач от IV кръг на „Б“ група. Треньорът Веселин Бранимиров взе двама човека от първия...

Лудогорец II загуби с 0:2 гостуването си на Спартак в Плевен в мач от IV кръг на „Б“ група. Треньорът Веселин Бранимиров взе двама човека от първия отбор – вратарят Милан Борян и нападателят Цветелин Чунчуков, който остана извън групата за мача на мъжете срещу Локо (Пд) в неделя.

Домакините поведоха още в 6-ата минута чрез Васил Шопов. До края на полувремето Лудогорец имаше превъзходство, но не успя да реализира положенията си. Няколко сериозни пропуска направи Емил Почански.

През втората част мачът бе равностоен, като пред „орлите“ отново се разкриха добри ситуации за изравнително попадение. Такова обаче не падна, а домакините стигнаха до втори гол четири минути преди последния съдийски сигнал. Негов автор стана Цветомир Тодоров, който се възползва от подаване на Васил Шопов.

В следващия V кръг Лудогорец II приема Септември (Симитли). Мачът е в неделя 23 август от 20,00 ч. на стадион „Лудогорец Арена“.

Съставът на Лудогорец II срещу Спартак (Пл): Борян, Попадийн, Керчев, Пр. Петров, Михайлов, Димитров, Георгиев (Любомиров), Почански, Д. Александров (Цвятков), Чунчуков (Карамфилов), Смирнов

Спаркак (Плевен) - Лудогорец II 2:0