Академия 22 Април 2018

Лудогорец U17 с класическо 3:0 като гост на Левски-Раковски

Лудогорец U17 записа класическа победа с 3:0 като гост на Левски-Раковски в София. Мачът от XXIV кръг на първеснството в Елитната юношеска група до...

Лудогорец U17 записа класическа победа с 3:0 като гост на Левски-Раковски в София. Мачът от XXIV кръг на първеснството в Елитната юношеска група до 17 години премина при пълно превъзходство на момчетата на Петър Пенчев.

Те откриха резултата в 15-ата минута чрез Георги Бабалиев. Извеждащият пас за попадението даде Велислав Минков. "Орлите" пропуснаха още 3 добри възможности да се разпишат във вратата на съперника, но почивката дойде при този резултат.

През второто полувреме Велислав Минков удвои в 60-ата минута, след добро двойно подаване с Петър Георгиев. Отново Георгиев асистира за третия гол, който отбеляза Димитър Жеков в 65-ата минута.

Пресирахме, както трябва, владеехме добре топката и създадохме много ситуации за гол. Хубавото е, че и трите ни попадения станаха след игрови ситуации, коментира след последния съдийски сигнал Петър Пенчев.

Срещу Левски-Раковски Лудогорец U17 игра в състав: Петър Александров, Никола Ганчев, Александър Ганчев, Мартин Русков, Димитър Жеков, Петър Караангелов, Велислав Минков, Кирил Янакиев, Преслав Петков, Владислав Найденов, Георги Бабалиев (Петър Георгиев, Николай Георгиев, Антониян Харалампиев, Алекс Луканов).