Академия 22 Ноември 2017

Лудогорец U18 загуби от Левски в София за Купата на БФС

Лудогорец U18 загуби от Левски в София с 2:0, в първи мач от четвъртфиналите на турнира за купата на БФС. Момчетата на Юри Васев не допуснаха...

Лудогорец U18 загуби от Левски в София с 2:0, в първи мач от четвъртфиналите на турнира за купата на БФС. Момчетата на Юри Васев не допуснаха попадение през първата част. През втората обаче Айвън Ангелов в 61-ата и Томислав Папазов в 71-ата отбелязаха за успеха на своя тим. След попаденията орлите се вдигнаха на щурм, но добри положения пропуснаха Димитър Митков и Георги Стоянов.

„Не стояхме лошо срещу Левски, но за жалост, точно когато владеехме инициативата, грешки в отбрана позволиха на съперника да ни вкара два гола. Ще дадем всичко от себе си в реванша и смятам, че имаме всички шансове да вземем своето у дома и да отстраним „сините”, коментира Юри Васев след последния съдийски сигнал.

Реваншът в Разград е следващият четвъртък, 30 ноември.

Срещу Левски Лудогорец U18 игра в състав: Дамян Дамянов, Илкер Будинов, Георги Вълчев (капитан) Тихомир Димитров, Николай Томов, Стефан Методиев, Станислав Вълчев, Доминик Янков, Хюсеин Хюсеинов, Димитър Митков, Георги Стоянов (Кристиян Кънчев, Владислав Найденов).