Репортаж 2 Февруари 2018

Лудогорец II победи Добруджа с 1:0

Лудогорец II спечели с 1:0 срещу Добруджа (Добрич) последния си мач от турнира „Балчик Къп“ . Момчетата на Ради Здравков стигнаха до победното...

Лудогорец II спечели с 1:0 срещу Добруджа (Добрич) последния си мач от турнира „Балчик Къп“ . Момчетата на Ради Здравков стигнаха до победното попадение в 85-ата минута. Тогава точен бе влезлият като смяна Георги Стоянов. Пет минути преди това „орлите“ получиха правото да изпълнят дузпа, но Кристиян Китов пропусна от бялата точка.

Освен с двете победи в турнира, Лудогорец II спечели и индивидуалната награда за най-добър вратар. Заради добрите си изяви под рамката я заслужи Васил Симеонов.

„Доволни сме от победата, но от играта ни днес има какво да се желае. Не се получи желания контрол върху топката. Нямахме креативни решение в предни позиции, липсваше ни доброто позициониране и разгръщане на атаките в дълбочина“, коментира  помощник-треньорът Тодор Живондов.

Срещу Добруджа (Добрич) Лудогорец II игра в състав: Васил Симеонов, Преслав Петров, Иван Великов, Лъчезар Ковачев, Сердар Юсуфов, Олег Димитров, Цветослав Петров, Ерол Дост, Десислав Александров, Томас Цвятков, Андриан Димитров (Дамян Дамянов, Атанас Карачоров, Мартин Минчев, Георги Вълчев, Кристиян Кънчев, Кристиян Китов, Юнуз Юнуз, Мехмед Мехмед, Георги Стоянов, Димитър Митков).