Репортаж 27 Януари 2018

Лудогорец II загуби с 3:2 от Витоша (Бистрица)

Лудогорец II загуби и втората си среща от турнира "Балчик къп". Момчетата на Ради Здравков отстъпиха на елитния Витоша (Бистрица) с 3:2....

Лудогорец II загуби и втората си среща от турнира "Балчик къп". Момчетата на Ради Здравков отстъпиха на елитния Витоша (Бистрица) с 3:2. През първото полувреме "орлите" инкасираха едно попадение. През второто във вратата на разградчани бяха отбелязани още два гола. При резултат 3:0, Лудогорец II не се предаде, а потърси обрат. Времето до края на срещата обаче не стигна за нещо повече от две почетни попадения. Отбелязаха ги Денислав Александров в 75-ата минута от дузпа и Цветослав Петров в 84-ата минута.

Получи се стойностна и полезна проверка за нашия отбор, срещу един много грамотен тактически съперник. Ние все още сме на фаза, в която на терена в двете полувремена излизат два различни състава, а това не може да не повлияе на организацията в играта. Заради сериозните физически натоварвания все още сме тежки и е нормално да грешим, но по-важно е да изглеждаме добре, когато започнат официалните мачове, коментира след края на срещата помощник-треньорът на "орлите" Тодор Живондов.

Срещу Витоша (Бистрица) Лудогорец II игра в състав: Васил Симеонов, Преслав Петров, Георги Вълчев, Иван Великов, Лъчезар Ковачев, Кристиян Китов, Ерол Дост, Иван Йорданов, Томас Цвятков, Юнуз Юнуз, Мехмед Мехмед (Дамян Дамянов, Атанас Карачоров, Тихомир Димитров, Сердар Юсуфов, Олег Димитров, Стефан Методиев, Цветослав Петров, Денислав Александров, Мартин Милков, Андриан Димитров).