Репортаж 25 Септември 2016

Лудогорец II отнесе Несебър като гост с 4:1

Лудогорец II изигра най-силния си мач от началото на сезона и победи с 4:1 като гост Несебър. Антонио Георгиев откри резултата в 10-ата минута с...

Лудогорец II изигра най-силния си мач от началото на сезона и победи с 4:1 като гост Несебър. Антонио Георгиев откри резултата в 10-ата минута с точен удар извън границата на наказателното поле. Вратарят на домакините Николай Кръстев си отбеляза автогол в 16-ата минута след центриране на Славчо Шоколаров. Несебър върна едно попадение за 1:2, но четири минути преди почивката Чунчуков заби за 1:3.

През второто полувреме момчетата на Галин Иванов и Тодор Живондов имаха тотално превъзходство, но стигнаха само до още един гол. Негов автор стана централният защитник Кристиян Григоров в 71-ата минута от дузпа.

В следващия кръг идния петък Лудогорец II приема Етър. Мачът е в петък.

Съставът на Лудогорец II: Наумов, Кр. Димитров, Григоров, Пр. Ив. Петров, Пр. М. Петров, Георгиев, Климентов, Шоколаров, Нетов, Александров, Чунчуков (О. Димитров, Цвятков, Попадийн)

Несебър - Лудогорец II 1:4