Репортаж 23 Юли 2016

Лудогорец 2 прави 2:2 с Дунав в Русе

Лудогорец 2 изигра силен мач и направи 2:2 с новия член на Първа професионална лига Дунав. Мачът се игра пред 2000 зрители на стадиона в дунавския...

Лудогорец 2 изигра силен мач и направи 2:2 с новия член на Първа професионална лига Дунав. Мачът се игра пред 2000 зрители на стадиона в дунавския град.

Преслав Ивелинов Петров откри резултата след отлично изпълнение на фаул в 35-ата минута.

През второто полувреме домакините стигнаха до пълен обрат с попадения на Бранимир Костадинов и Васко Шопов. Три минути преди края влезлият като резерва Денислав Александров изравни.

В последната минута Лудогорец 2 пропусна победата. Ивайло Климентов със страхотен пас изведе Мартин Кирилов сам срещу вратаря, но нападателят не успя да се разпише.

Равенството в Русе е първо за "орлите" в летните контроли. До момента момчетата на Галин Иванов и Тодор Живондов имаха само победи в контролите.

Съставът на Лудогорец 2: Наумов,  Пoпадийн, Альошев,  Григоров,  Пр. Ив. Петров, О.  Димитров, Георгиев, Кр. Димитров, Шоколаров, Нетов,  Чунчуков (Цвятков, Климентов, Александров, Кирилов, Любомиров, Пр. М. Петров)