Репортаж 4 Октомври 2015

Владо Стоянов се върна в игра при загуба на Лудогорец II

Футболист №1 на България Владислав Стоянов се върна в игра след 40 дни възстановяване заради операция на минискуса. Националът игра 90 минути при...

Футболист №1 на България Владислав Стоянов се върна в игра след 40 дни възстановяване заради операция на минискуса. Националът игра 90 минути при загубата на Лудогорец II в мач от 10 кръг на първенството в „Б“ група. Момчетата на Веселин Бранимиров и Росен Маринов паднаха на „Лудогорец Арена“ с 0:1 от Ботев (Гълъбово).  Голът отбеляза Георги Кирилов в 54-ата минута.

В състава на Бранимиров място намериха двама национали на България – Михаил Александров и Александър Александров, които бяха повикани от селекционера Ивайло Петев за предстоящите европейски квалификации с Хърватия и Азербайджан. В стартовата единадесеторка попаднаха още Вандерсон, Браян Ангуло, откритието Венцислав Керчев, Цветелин Чунчуков, както и Лукас Саша. Именно последният можеше да изравни резултата в последната минута, но ударът му от въздуха срещна напречната греда.

Лудогорец II пропусна куп положения пред вратата на противника, които основно разчиташе на кортраатаки. Въпреки това на няколко пъти футболистите на Ботев затрудниха максимално Владислав Стоянов и защитата пред него.

Съставът на Лудогорец II: Стоянов, Михайлов, Ал. Александров (Георгиев), Керчев, Ангуло, Саша, Димитров, М. Александров, Почански (Д. Александров), Вандерсон, Чунчуков (Смирнов)

Лудогорец - Ботев (Гълъбово) 0:1